Tuşla ile Çağrı Merkezlerinde Beklemeye Son

Merhabalar, bu yazımızda Tuşla adlı denğişik ötesi işimizi kolaylaştıran bir uygulamayı sizlere tanıtıp inceleyeceğim.

Öncelikle program nedir ne değildir bunun tanımını yapacak olursak eğer ; efendim aradığınız çağrı servislerinde 1 e basmak için 2 ye, 3 e basmak için * a basınız gibi abuk subuk zaman kaybını önlemeye yönelik tasarlanan, kullanıcıya orada söylenen şeyleri bir menü halinde yazılı olarak sunup bunlar arasından seçtiğinizi en hızlı olacak şekilde aramanıza olanak sağlayan acayip kullanışlı bir programdır kendisi. Örneğin aradınız avea müşteri merkezini ancak müşteri hizmetlerine bağlanmak için size asla tutup da buyrun hemen sizi müşteri hizmetlerine alalım onca bant kaydını dinlemeyin siz önemli müşterimizsiniz demezler. en baştan kaybedersiniz ; for ingiliş pres nayn , kayıp çalıntı bilgileriniz için biri… diye çileden çıkaran bir sistem mevcut. İşte tuşla burada devreye giriyor ve minimum saniyede sizin içün tuşları çatır çatır tuşla’maya başlıyor; sonuç mu ? 15 saniye gibi kısa bir sürede “iyi günler ben boorcooo nosol yordomco olobolorom” diye yayvan ağızlı ablamız size hizmet sunmak için aranmış oluyor.

Uygulamanın şu an 2.8.7. sürümü yayımlandı oldukça başarı sağlayan tuşla, Türkcell, Vodafone, D-smart, Mudo, Atasun Optik, Volkswagen,ESET ve daha sayamayacağım ve buraya sığmayacak kadar çok firma ile anlaşıp onların müşteri temsilcileriyle içli dışlı olmuşlar efendim.  Kısacası ulaşamayacağınız hiç bir marka yok gibin. bu yüzden de şiddetle tavsiye ederim….

Babam geçenlerde bir bankanın müşteri temsilcisine bağlanacaktı, baba dedim tuşlayı indirsene iphone kullanıyorsun o kadar. sssssssa…diye küfürsüz ancak keşke küfür etseydi dedirten bir ünlem çıktı sonra gösterdim bak dedim baba o kadar bekleyeceğine buradan basıyorsun tak tak tak saniyesinde bağlanıyor müşteri hizmetlerine dedim ; gözlüğünü burnunun ucuna getirerek başladı yazılanları okuyarak ; e bunlar bana söylenen şeyler anaa ne güzelmiş tıklıyor hop alt menüye geçiyor tık orada görüyor müşteri temsilcisini; basıyor ve 17 saniye sonra bağlanacaksınız kemerlerinizi bağlayın diyor ve baba mutlu ediliyor. teşekkürler Tuşla.

Android için :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sk.tusla&hl=tr

iOS için :

https://itunes.apple.com/tr/app/tusla/id687744953?mt=8

Erel Çolak

Front-End Developer olarak kendimi geliştiriyorum, HTML5, CSS3, JQuery, Bootstrap Gibi bir çok dille ilgilenmekteyim. WordPress, vBulletin, OpenCart, Moodle ve diğer CMS' ler konusunda aşırı bilgi sahibiyim ve de bu bilgileri elimden geldiğince paylaşıyorum. Trakya Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği Bölümünü okudum. Şimdilerde özel bir şirkette UI/UX Designer & Front-end developer olarak çalışmaktayım.

You may also like...

Bir cevap yazın