Wamp Server Kırmızı Renkten Yeşile Dönmeme Sorunu Çözümü

Wamp Server bildiğimiz üzere Yerel Sunucu görevindeki paket programdır. ve de içerisinde apache, mysql barındırır. Eğer ki sağ alt köşedeki simge kırmızı renkte kalıyor ve de yeşile dönüş yapmıyorsa sorunun çözümü bir kaç yolla bulunabilir. En basit çözümden en zor çözüme doğru ilerleyerek gideceğiz bu kırmızı renkte takılıp kalma sorununda. Önce tüme varım yöntemini kullanarak problemimizi analiz etmeye çalışalım.

Wamp Server Ne Zaman Kırmızı Renkte Kalır ?

Apache’ de ciddi bir sorun varsa, Mysql’ de ciddi bir sorun varsa, PHP’ de ciddi bir sorun varsa, Wamp Server Kurulumu esnasında dosyalar tam yüklenmemişse bu hatayı alabilirsiniz.

Erel Çolak

Front-End Developer olarak kendimi geliştiriyorum, HTML5, CSS3, JQuery, Bootstrap Gibi bir çok dille ilgilenmekteyim. WordPress, vBulletin, OpenCart, Moodle ve diğer CMS' ler konusunda aşırı bilgi sahibiyim ve de bu bilgileri elimden geldiğince paylaşıyorum. Trakya Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği Bölümünü okudum. Şimdilerde özel bir şirkette UI/UX Designer & Front-end developer olarak çalışmaktayım.

You may also like...

Bir cevap yazın