CKK Bir Error Örgütü’ ne teşekkür.

Merhabayın,

Seneee Çukurova Sözlük Admini olduğum ve de web tasarıma adım atmaya heveslendiğim yıllar ; bildiğim tek şey 50 yi 60 yaparsam listedeki sayı 60 olur. bu yani ne bir html tag’ inden anlarım ne de bir css kodundan…

2008 yılında zonguldak’ a misafirliğe gittim kardeşim kilisenin imamının yanına; ve sürekli başının etini yediğim bana tema yabmayı öğret dediğim maxprouder (ckk) ve diğer arkadaşlarla zirve ayarladık buluştuk güldük eğlendik.

Ertesi gün ise ; adam hiç çekinmedi daha 1 gündür tanıdığı insanı evine davet etti gel dedi anlatayım sana nasıl tema yapıldığını, 9 saate yakın css öğretti bana sağolsun. hax ball oynadık arada lark içerkene ortası yeşil kingston belleklere kaydettik temalarımızı ; ne de olsa sözlüğe tema yapıyoruz. havalandım resmen. tema ise half life ; it’s time to choose mr. freeman… it’s time to choose…

Nerede bir şekilde zorlansam hep onu aradım hep de sağolsun işi gücü başından aşkın olsa da yardım etti, sağolsun…ama hiç bir zaman bana yardım edemedi aslında ne zaman abi şöyle bi sorunum var bi el at desem söz ağzımdan çıktıktan sonra aklıma geliyor kodlar ya da pratik çözümler ; adam dünyaları biliyo öküz gibin script yazıyor tam bana hevesleniyor bir şey anlatmaya aga diyorum aldım ilhamımı 5 dakika sonra çözmüş oluyorum. ama ckk nın sesini duymadan da olmuyor yani saatlerce tıkanıyorum.

lan olm allah seni başımdan eksik etmeye. ne güzel ne iyi adamsın lan. sağolasın kardeşim benim, hayatta herhalde en çok dua ettiğim insanlar arasında tepedesin yav. İnşallah en mutlu adam olursun. hep mutlu edilir hiç üzülmezsin la.

http://ckk.im/

You may also like...

Bir cevap yazın