Logitech M705 Mouse İnceleme ve Özellikleri

Logitech M705 kablosuz unifiyng usb bağlantılı mouse özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyerek sizlere tanıtıp alıp almamanız konusunda karar vermenize yardımcı olmaya çalışacağım. Dün itibarıyla vatan kompüter üzerinde 100 150 tl arası mouse bakıyordum ve ilgimi çekti. Öncesinde yine Logitech’in M500 kablolu mouse’unu kullanıyordum. Bu yüzden önceki farede kullandığım özellikler yeni alacağım mouse’ta da olmalıydı.

Set Point İle Farenizin Tuşlarına Abanın !

Logitech M705 Set Point yazılımı ile tuş takımında herhangi bir tuşa dilediğiniz fonksiyonu aramanız olanak sağlıyor. Oyun oynarken ya da tasarım yaparken kısa yollar daima size hız katmak ta.  Bu bağlamda Set Point yazılımı ile Logitech m705 mouse baş parmakla kontrol edilebilir 3 orta parmakla kontrol edilen scroll ve scroll sağ sol hareketleri ile birlikte yaklaşık 8 butona dilediğiniz klavye tuşu ya da fonksiyonu atayabiliyorsunuz.

DPI neymiş biz solitere oynayan insanlarız diyen insanlardan değilseniz

Logitech m705 kablosuz mouse incelemesinde şimdi sıra DPI konusunda. Aşırı derecede hassas ve de kısa mesafede düşük, ani hareketlerde yükselen ivmelenmesi ile tatmin edici bir çözünürlüğe sahip. 1000 DPI çözününrlükte.

Ölümzüslük iksirinin bir diğer adı : Logitech m705 ve pil ömrü

Logitech m705 almak isteyenlere söyleyebileceğim en önemli şey ise pil ömrü. 

Pil ömrü resmen doğması ve doğurulmamışcasına ölümsüzlüğünü ilan etmekte . kutu içeriğinde çıkan duracak piller ile tam 3 yıl!!! evet 3 yıl 1100 gün gibi bir pil ömrüne sahip bu mouse ve de bu cidden beni şaşırtan özelliklerinden birisi. hani pili bittiğinde pil değiştirmek yerine mouse un yenisini almak daha ucuza mal okur resmen. 3 yıl pil ömrü ney lan.

Mause dediğin ele gelecek şöyle

Ergonomik açıdan ise 21 cm kanat açıklığı olan hayvan ellerime bile güzelce oturan bir yapısı mevcut. tuşları Basım yerleri ise parmaklara oldukça yakın böylece daha hızlı hareket edebiliyorsunuz.

You may also like...

2 Responses

  1. Emre dedi ki:

    Çok güzel bir inceleme olmuş teşekkürler

  2. Rovshen dedi ki:

    Bu gün iki konuda bana çok büyük yardımcı oldunuz.Çok teşekkür ederim gerçekten Allah razı olsun.

Bir cevap yazın