NetCAD 6 Kurulumu

Merhabalar, Duydum ki NetCAD diye bir yazılım var böyle ada pafta parsel bazında çizimler gerçekleştirmenize yarıyor. Bazı okullarda Mimarlık Mühendislik fakültelerinde falan da NetCAD 6 ile derslerini pekiştirip karnelerini pekiyi ile doldurmak isteyenler yine bu programı kullanıyorlarmış. AutoCAD (CAD : Computer Aided Drawing yani : Kompiytıea Eidıd Drowink)misali bir program olan NetCAD, harita parselleme paftalama vs. gibi işlere yarar, genelde belediyelerin; ruhsat bürosu bölümlerinde sıkça rastlarsınız bu programa. Gelelim Programı İndirmek için gerekli linke ; 264 mb boyutundaki programı indiriyoruz öncelikle sonrasında ise lisans işlemi mevcut.

PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN(Korkma reklam değil)

ardından şimdi indirdiğiniz rar dosyasını açın ve içerisindeki NETCAD_GIS.exe adlı dosyaya çift tıklayın sonrasında ise ;

doğar doğmaz genlerimize kodlanan “bir program kurarken next next next olayını” gerçekleştiriyoruz ve kurulumu tamamlıyoruz. ancak programa çift tıkladığınızda program açılmıyor öyle bomboş masaüstü size bakıyor. Bu ise lisans denilen illetle giderilmekte.

An itibarıyla NetCad’ in Ankara’ daki merkezi ile irtibata geçip demo için bilgi edinmek istedim; Ben kişisel olarak hobi amaçlı programınızı kurdum ancak demo kurulumundaki her şeyi yapmama rağmen k.adı ve şifreyi bilmiyorum dediğimde ; ücret ödemeniz gerekiyor dediler. Adamlar o kadar berbat çalışıyorlar ki ; ürünü deneme sürümleri yokmuş meğerse; bunun yerine satın alın öyle deneyin diyorlar. Bana 30 günlük kişisel tek kurulumluk lisans için bir kullanıcı adı ve şifre gönderin dediğimde ; “sizi istanbuldaki ofisimize davet edelim oradaki bilgisayarlardan ya da youtube’ tan videolardan falan bakabilirsiniz aslında” diye çözüm ürettiler. helal olsun ne diyelim. ense köküne tahta okey ıstakası ile vura vura bir mi edersiniz yoksa ya sabır deyip sineye mi çekersiniz bilemem. ancak bir yazılımı neden bu denli güvenlik önlemi alamadık biz crack yapıyorlar her yazılıma biz de böyle bi çözüm geliştirdik biz paragözüz etkisi yaratırsınız be netcad üreticileri.

Bunun haricinde lisans almak istediğinizi belirtir mail yolluyorsunuz onlar da size geri dönüş yapıp mail yolluyorlar. hiç bir şekilde demo kuramıyorsunuz. iğrenç bir özellik açıkçası. demo kurmak için bile para vermek zorundasınız.

You may also like...

1 Response

  1. harıtacu dedi ki:

    kardes crackın yoksa oyalama

Bir cevap yazın